23. a 24. 7. 2011 – Letní noční volejbalový turnaj
23. a 24. 7. 2011 – Letní noční volejbalový turnaj
Druhý ročník turnaje „O pohár starosty obce Pravčice“ amatérských smíšených volejbalových družstev uspořádal ve večerních a nočních hodinách z 23. na 24. července na víceúčelovém hřišti v Sokolské zahradě tým Amatérského volejbalu Hulín. Organizačně akci zajišťovali manželé Karel a Erika Součkovi a jejich přátelé. Turnaje se zúčastnily týmy z Hulína, Holešova, Chropyně, Střílek, Kostelce u Holešova a z Pravčic.
Náš tým vystupoval v originálním složení sestaveném pouze pro tento turnaj z řad zájemců o volejbal. V neděli ve dvě hodiny nad ránem bylo dobojováno. První místo si odneslo družstvo Kostelce u Holešova, druhé družstvo Střílek a na třetím místě skončilo družstvo Chropyně. Jak dopadlo družstvo domácích, není tak důležité, při turnajích pořádaných Amatérským volejbalem Hulín jde především o pobavení sebe a svých diváků, což se jistě povedlo. Na pravčickém hřišti panovala dobrá nálada, jídla a pití bylo dostatek, co víc si uprostřed letních prázdnin přát!
Text JŠ, podklady pro text dodal a fotografie zapůjčil Karel Souček