19. 6. 2015 - Návštěva žáků základní školy v Pravčicích v Muzeu Kroměřížska a v Podzámecké zahradě v Kroměříži
19. 6. 2015 - Návštěva žáků základní školy v Pravčicích v Muzeu Kroměřížska a v Podzámecké zahradě v Kroměříži
Tohoto dne jsme se vydali do Kroměříže, abychom si zasportovali na okresní olympiádě malotřídních škol. Bohužel, až jsme byli na cestě, sportovní klání bylo pořadateli odvoláno z důvodu špatného počasí. Když už jsme dojeli do Kroměříže, nechtělo se nám hned vracet. Udělali jsme si krátký výlet do muzea, kde jsme si zahráli postavy z filmu Peklo s princeznou. Potom jsme se rozdělili na dvě skupiny: první šla bloudit do zrcadlového bludiště a druhá pozorovala faunu a flóru v „Podzámce“. Nakonec jsme se tam všichni setkali a při svačině si sdělovali své zážitky. Hezké dopoledne nám nepokazilo ani špatné počasí.
Pedagogové ZŠ